Yönetim Kurulu

Osman KESİMAL

Başkan

1.12.1961 Artvin Arhavi doğumludur. K.T.Ü Meslek Yüksek Okulundan İnş. Teknikeri olarak mezun oldu. Uluslararası Mimarlık Müşavirlik ve müteahhitlik firmalarında teknik ofiste teknik eleman ve yönetici olarak görev yaptı. Amatör liglerde futbol ve Voleybol oynadı. Doğa içinde bir yaşama doğduğundan hayalleri olan Doğa sporları ile ilgilenmeye 1995 yılında kayak ile başladı. Ardından 1997 yılında eğitim alarak dağcılık sporu ile tanıştı. 2010 yılında Anadolu Dağcılık ve Doğa Sporları kulübünün kurucu gurubu içinde yer aldı. 2014-2016 ve 2016-2018 yılları arasında 4 yıl kulüp başkanlığı görevini ifa etti.

Dağcılık, Kayak, Kampçılık, Yürüyüş, Bisiklet, Ultra maraton spor dalları ile aktif olarak ilgilenmektedir.

Selçuk ERHAN 

Asil Üye

23 Ocak 1977 yılında doğdu. İnşaat Mühendisi ve Yüksek Lisansını da aynı branşda yaptı. Evli, iki çocuk babası. Geçmiş dönemlerdeEDK ve Dağcılıktan sorumlu Yönetim Kurulu üyesi olarak görev aldım.

Berrin ŞAHİN
Asil Üye

20.03.1969 tarihinde İzmir’de doğdum.Dokuz Eylül Üniversitesi İ.İ.B.F.İktisat bölümü mezunuyum.

Muhasebe ve finans konularında çeşitli sektörlerde üst düzey yönetici olarak görev aldım. Evli ve bir kız çocuk annesiyim. Emekli olduktan sonra yıllarca yapmak istediğim günübirlik doğa yürüyüşlerine Anadolu Dağcılık ile başladım.

Hasan Şahin
Asil Üye

01 Nisan 1965 yılında Zara ‘da doğdum. 9 Eylül Üniversitesi mezunuyum. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalışmaktayım. Evli ve bir çocuk babasıyım.

 

Mine TOPUZ
Asil Üye

1975 Istanbul doğumluyum. İşletme mezunuyum, yazılım firmasında uzun zamandır muhasebe finans ve müşteri ilişkileri sorumlusu olarak çalışmaktayım. Bir şeyler üretmeyi, eğlenmeyi, hayvanları, doğayı, seyahat etmeyi neşeli insanları severim. Kulübümüzün sosyal kültürel faaliyetlerinde aldığım görevleri keyifle yapıyorum.

Osman ŞAHİNOLANLAR
Asil Üye

1969 İstanbul doğumluyum. Uludağ Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi’nde Pazarlama yüksek lisansı eğitimini tamamladım. Evli ve iki çocuk babasıyım. 2014 yılından beri klüp üyesiyim. TDF Dağcılk ve Spor Tırmanış eğitimlerini tamamladım. Aynı zamanda Spor Tırmanış hakemi ve Yaz/Kış Yürüyüş Lideri’im. Dağları ve doğayı seviyorum. 

Adem YILMAZ
Asil Üye

1980 Samsun doğumludur. Marmara Üniversitesi, Makina Teknik Eğitim Fakültesini bitirdi. Maltepe Üniversitesi, İşletme E-MBA tamamladı. Üretim  Şefliği, AR-GE Projeleri, Makina Tasarımı ve Üretimi, Makina Bakımı ve Onarımı alanlarında çalışmaktadır. Çocukluğundan beri doğanın içinde olup, yaşamının sonuna kadar doğayla iç içe kalmayı amaç edinmiştir. Anadolu Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü’ nünde aldığı Dağcılık eğitimleriyle birlikte, doğa ve yürüyüş rehberliği yapmakta ve birçok doğa sporunu icra etmektedir. Dağcılık, Doğa Yürüyüşleri, Bisiklet, Kampçılık, Fotoğrafçılık, Dalış, Rafting, Yamaç Paraşütü, Kayak gibi birçok spor dalları ile yoğun olarak ilgilenmektedir.

Eyüp DEMOĞLU
Asil Üye

1965 İstanbul/Fatih doğumlu. Tekstil tasarım, üretim ve pazarlama alanında serbest meslek sahibi.
Evli, iki çocuk babası. Aktif olarak 4 yıldır faaliyetlere ailecek katılmaktayız. Doğa sporları dışında, futbol, basketbol ve aikido gibi farklı spor branşlarıyla da ilgiliyim. Bunun dışında, Türkiye’de ve dünyada “blues” müziğinin yaşatılıp geliştirilmesi amacı ile kurulmuş olan “Blues Derneği” üyesiyim.

Koray DURU
Asil Üye

01 Ocak 1986 yılında doğdum, Gazi Üniversitesi, Makine Mühendisliği bölümü mezunuyum. Evli ve bir çocuk babasıyım. Anadolu dağcılığın 4 yıllık üyesiyim.  Kulüp içerisinde yürüyüşlerde görev aldım. 

koray-duru@hotmail.com

YÖNETİM ASIL

1- Osman KESİMAL

2- Selçuk ERHAN

3- Berrin ŞAHİN

4- Hasan ŞAHİN

5- Mine TOPUZ

6- Adem YILMAZ

7- Osman ŞAHİNOLANLAR

8- Eyüp DEMOĞLU

9- Koray DURU

YÖNETİM YEDEK

1- Serpil Duzcu ORAL

2- Recep SEMİZOĞLU

3- Didem SÜMERALP

4- İrfan ALEMDAR

5- Özge AKSU

6- Aylin BAKANOĞLU

7- Şahan İLSEVEN

DENETİM ASIL

1- Selvi YEŞİLYURT

2- Ayten GÜRÇAY

3- H. Tahsin ÇERVATOĞLU

 

DENETİM YEDEK

1- Melek DALOĞLU

2- Doğan KAYAR

3- Burcu DAĞCEVİZİ

DİSİPLİN ASIL

1- Hıdır KARADAĞ

2- Mehmet YÜCEBİLGİÇ

3- Tekin KURAL

 

DİSİPLİN YEDEK

1- Kutsal YILMAZ

2- Fethi YAMANGÜÇ

3- Mediha ÖZÜPAK

X
X
X
X