şubat, 2024

202418şubat(şubat 18)09:0025(şubat 25)13:00SARIKAMIŞ KAYAK TATİLİ09:00 - 13:00 (25) Faaliyet Koordinatörü: Ziynet Mehekli

Faaliyet Koordinatörü

Ziynet Mehekli0542 570 59 43

Etkinlik Detayları

Kristal Karlar Diyarı Sarıkamış’tayız,

Kayak sever dostlarımızı ve misafirlerimizi ‘’SARIKAMIŞ KAYAK ORGANİZASYONU” muza bekliyoruz.

Sarıkamış’ın kristal karla kaplı muhteşem doğası, Sarıkamış Kayak severleri kendine hayran bırakıyor. 2500 rakımlı Cıbıltepe’nin muhteşem doğa güzelliğini hep birlikte seyretmeye gidiyoruz. Kar kalitesi ve kayak pisti açısından dünyanın en uygun tesislerinden biri olma özelliğini taşıyan Sarıkamış Kayak Merkezi’nin en önemli pistleri Cıbıltepe –Balıklıdağ -Çamurludağ’da 2200-2900 metre yükseklik gösteren bir plato üzerinde yer almaktadır. Sarıkamış Kayak Merkezinde 2700 m yüksekliğindeki Cıbıltepe’de tüm kayak severler için uygun ve zorluk derecelerinde 5 pistin bulunduğu 2 etap yer alıyor. Birinci etap 2400 m uzunluğunda ve yeni başlayanlar için ideal bir eğime sahip. 2200 m uzunluğa sahip ikinci etapta ise 4 pist bulunmakta. Sarıçam ormanlarıyla kaplı pistte 7 km. kayak yapma şansımız var.

Çamkar Otel’e ön rezervasyon yaptırılmıştır. Sarıkamış organizasyonuna katılmayı düşünen üye ve misafirlerimize iki farklı konaklama seçeneği sunuyoruz.

Faaliyet Seçeneklerimiz,

1.seçenek: 18 Şubat 2024 Pazar giriş – 22 Subat 2024 Perşembe çıkış (4 gece)

2.seçenek: 18 Şubat 2024 Pazar giriş – 25 Şubat 2023 Pazar çıkış (7 gece)

Mevcut uçak saatlerine göre havaalanı-otel-havaalanı ücretsiz servis otel tarafından sağlanacaktır.

Kars, Harakani Hava Limanı’na şu an THY ve Pegasus sefer yapmaktadır.

Faaliyetimiz katılımcı sayısına göre organize edilmektedir. Son dakika iptalleri bizi çok zor durumda bırakmakta aynı zamanda yedek yazılan kişilerin faaliyete katılma şansını da yok etmektedir. Bu nedenle, faaliyete 1 ay kala yapılacak iptal talepleri organizasyonumuza zarar verebileceğinden yapılacak olan ön ödemeler iade edilmeyecektir. Bu konuya dikkatinizi çekeriz…

Her türlü bilgi ve kayıt için faaliyet koordinatörü: 

Ziynet Mehekli, mehekliziynet@outlook.com  Cep Tel : 0542 570 59 43

Yusuf Kenan Erdoğan, erdogan-kenan@hotmail.com Cep Tel :0532 765 78 56

ETKİNLİKLERDE KAR AMACI YOKTUR.

PAYLAŞIM ESASINA GÖRE MALİYETLENDİRİLİYOR. BU NEDENLE ETKİNLİĞE YAZILIP GELEMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.

BU KURAL ETKİNLİĞE GELEN KATILIMCILARIN HAKLARINI KORUMAK ADINA UYGULANMAKTADIR. TAHMİNİ ETKİNLİK PAYLAŞIM ÜCRETİ BELİRLENEN KATILIMCI SAYISINA GÖRE MALİYETLENDİRİLMİŞTİR.

BELİRLENEN KATILIMCI SAYISININ ALTINA DÜŞMESİ HALİNDE PAYLAŞILAN TUTAR ARTACAKTIR.

Bileğinizi saran su geçirmeyen, sert tabanlı bot
Yedek kıyafet, termal içlik, polar ceket
Küçük sırt çantası (su, yiyecek vb. gibi malzemelerinizi koyabilmeniz için)
Kafa feneri, tozluk, baton, yağmurluk
Kullandığınız özel bir ilaç varsa yanınızda getiriniz. Rehberinize bu konuda bilgi veriniz.

1 – Derneğimizin tüm faaliyetleri resmi zemin üzerinden yapılmakta olup TURSAB onaylı acenteler kullanılmaktadır.
2 – Faaliyetler minimum maliyet ve katılımcı sayısına göre planlanmaktadır. Faaliyet tarihine yakın iptal durumunda faaliyete katılım gösteren diğer katılımcıların katılım ücretlerini etkilediği için kesin katılım gösterenlerin başvurmaları çok önemlidir.
3 – Trekking faaliyetlerine en geç iptaller Cuma günü saat:15.00’ e, Kamplı faaliyetlerde en geç 1 hafta öncesi kabul edilmektedir.
4 – Faaliyetler için alınan kaporalar hiçbir şekilde iade edilmeyecektir.
5 – Faaliyetlerin yakın tarihlerinde iptalleri alışkanlık haline getiren katılımcılarımızın faaliyetlere zarar vermesi nedeniyle,
bu kişilerin sonraki faaliyetlere katılım durumları hakkında yönetimimiz karar verecektir.
6 – Derneğimizin Facebook sayfasında duyurulan faaliyetlere katılıyorum seçilmesi faaliyetlere katılıyor anlamına
gelmemektedir. Kesin katılım için iletisim@anadoludagcilik.org.tr adresinden Sabiye İmamoğlu’ na mail gönderilmesi gerekmektedir.