şubat, 2024

202422şubat(şubat 22)08:0026(şubat 26)17:00PÜLÜMÜR KOCATEPE GEZİSİ08:00 - 17:00 (26) Faaliyet Koordinatörü: Yusuf Kenan Erdoğan

Faaliyet Koordinatörü

Yusuf Kenan Erdoğan

Etkinlik Detayları

Tunceli’nin Pülümür İlçesi’ne bağlı Kocatepe Köyü’nde bulunan, Alpler görseline sahip, karlar altındaki dağlara bakan 5 yıldızlı Askireg Otel’de keyifli ve çok amaçlı 4 gece-5 gün geçirmeye gidiyoruz.

Dileyen arkadaşlarla tur kayağı yapmak üzere dağlara doğru yolculuk yaparken, dileyen arkadaşlarımızla da günübirlik küçük yürüyüşler yapacağız. Ben otelimde keyif yapıp, odamdan doğayı seyre dalmak istiyorum diyen arkadaşların da keyfine dokunmuyoruz. Şömine ve terasta yakılacak ateş ile akşamlarımıza keyif katıyor, günün yorgunluğunu atıyor olacağız.

Otelin çiftliğinden elde edilen ürünlerle hazırlanan doğal, lezzetli sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri bizi bekliyor. Akşamları hep birlikte oturduğumuz masada keyifli sohbet etmek, saz çalıp türkülere eşlik etmek gezimize ayrı bir keyif katıyor olacak.

Ulaşım; ayarlanacak transfer ile giriş günü Erzincan Havalimanı’ndan otele ve çıkış günü otelden Erzincan Havalimanı’na olacak şekildedir. Bilet almadan önce katılım başvurusu için aşağıda belirtilen iletişim kanallarından faaliyet koordinatörüne ulaşmanızı rica ediyoruz. Onaya müteakip biletinizi alabilirsiniz.

Kayıt ve Başvuru İçin: Faaliyet koordinatörü Yusuf Kenan Erdoğan’a 532 765 78 56 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİKLERDE KAR AMACI YOKTUR.

PAYLAŞIM ESASINA GÖRE MALİYETLENDİRİLİYOR. BU NEDENLE ETKİNLİĞE YAZILIP GELEMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.

BU KURAL ETKİNLİĞE GELEN KATILIMCILARIN HAKLARINI KORUMAK ADINA UYGULANMAKTADIR. TAHMİNİ ETKİNLİK PAYLAŞIM ÜCRETİ BELİRLENEN KATILIMCI SAYISINA GÖRE MALİYETLENDİRİLMİŞTİR.

BELİRLENEN KATILIMCI SAYISININ ALTINA DÜŞMESİ HALİNDE PAYLAŞILAN TUTAR ARTACAKTIR.

Bileğinizi saran su geçirmeyen, sert tabanlı bot
Yedek kıyafet, termal içlik, polar ceket
Küçük sırt çantası (su, yiyecek vb. gibi malzemelerinizi koyabilmeniz için)
Kafa feneri, tozluk, baton, yağmurluk
Kullandığınız özel bir ilaç varsa yanınızda getiriniz. Rehberinize bu konuda bilgi veriniz.

1 – Derneğimizin tüm faaliyetleri resmi zemin üzerinden yapılmakta olup TURSAB onaylı acenteler kullanılmaktadır.
2 – Faaliyetler minimum maliyet ve katılımcı sayısına göre planlanmaktadır. Faaliyet tarihine yakın iptal durumunda faaliyete katılım gösteren diğer katılımcıların katılım ücretlerini etkilediği için kesin katılım gösterenlerin başvurmaları çok önemlidir.
3 – Trekking faaliyetlerine en geç iptaller Cuma günü saat:15.00’ e, Kamplı faaliyetlerde en geç 1 hafta öncesi kabul edilmektedir.
4 – Faaliyetler için alınan kaporalar hiçbir şekilde iade edilmeyecektir.
5 – Faaliyetlerin yakın tarihlerinde iptalleri alışkanlık haline getiren katılımcılarımızın faaliyetlere zarar vermesi nedeniyle,
bu kişilerin sonraki faaliyetlere katılım durumları hakkında yönetimimiz karar verecektir.
6 – Derneğimizin Facebook sayfasında duyurulan faaliyetlere katılıyorum seçilmesi faaliyetlere katılıyor anlamına
gelmemektedir. Kesin katılım için iletisim@anadoludagcilik.org.tr adresinden Sabiye İmamoğlu’ na mail gönderilmesi gerekmektedir.