mart, 2024

202426mart20:0023:59İSMET İNAN'I ANIYORUZ20:00 - 23:59

Etkinlik Detayları

10 Mart 2024 tarihinde Aladağlar’da dağ kayağı rehberliği yaparken çığ kazası sonucu aramızdan ayrılan sevgili İsmet İnan’ı anıyoruz.

Türkiye’nin tek kadın dağ kayağı rehberi, Manaslu (8163mt) dağına zirve yapan ilk Türk kadın dağcı olan, bunların yanı sıra dağ rehberi, kokartlı turist rehberi, ultra maraton, kaya tırmanışı, trekking, dağcılık ve doğa sporları branşlarında faaliyet yapan komple bir sporcuyu ve en önemlisi mütevazı, özverili ve iyi bir insanı yitirmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz.

Bir dönem Zirve Dağcılık İstanbul Şube başkanlığı da yapmış olan sevgili İsmet’i, düzenleyeceğimiz tören ile, sizlerle birlikte anmaktan onur duyacağız.

Anadolu Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü

Yer: Kadıköy Nazım Hikmet Kültür Merkezi- Büyük Salon

Tarih: 26 Mart Salı, 2024

Saat : 20:00

ETKİNLİKLERDE KAR AMACI YOKTUR.

PAYLAŞIM ESASINA GÖRE MALİYETLENDİRİLİYOR. BU NEDENLE ETKİNLİĞE YAZILIP GELEMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.

BU KURAL ETKİNLİĞE GELEN KATILIMCILARIN HAKLARINI KORUMAK ADINA UYGULANMAKTADIR. TAHMİNİ ETKİNLİK PAYLAŞIM ÜCRETİ BELİRLENEN KATILIMCI SAYISINA GÖRE MALİYETLENDİRİLMİŞTİR.

BELİRLENEN KATILIMCI SAYISININ ALTINA DÜŞMESİ HALİNDE PAYLAŞILAN TUTAR ARTACAKTIR.

Bileğinizi saran su geçirmeyen, sert tabanlı bot
Yedek kıyafet, termal içlik, polar ceket
Küçük sırt çantası (su, yiyecek vb. gibi malzemelerinizi koyabilmeniz için)
Kafa feneri, tozluk, baton, yağmurluk
Kullandığınız özel bir ilaç varsa yanınızda getiriniz. Rehberinize bu konuda bilgi veriniz.

1 – Derneğimizin tüm faaliyetleri resmi zemin üzerinden yapılmakta olup TURSAB onaylı acenteler kullanılmaktadır.
2 – Faaliyetler minimum maliyet ve katılımcı sayısına göre planlanmaktadır. Faaliyet tarihine yakın iptal durumunda faaliyete katılım gösteren diğer katılımcıların katılım ücretlerini etkilediği için kesin katılım gösterenlerin başvurmaları çok önemlidir.
3 – Trekking faaliyetlerine en geç iptaller Cuma günü saat:15.00’ e, Kamplı faaliyetlerde en geç 1 hafta öncesi kabul edilmektedir.
4 – Faaliyetler için alınan kaporalar hiçbir şekilde iade edilmeyecektir.
5 – Faaliyetlerin yakın tarihlerinde iptalleri alışkanlık haline getiren katılımcılarımızın faaliyetlere zarar vermesi nedeniyle,
bu kişilerin sonraki faaliyetlere katılım durumları hakkında yönetimimiz karar verecektir.
6 – Derneğimizin Facebook sayfasında duyurulan faaliyetlere katılıyorum seçilmesi faaliyetlere katılıyor anlamına
gelmemektedir. Kesin katılım için iletisim@anadoludagcilik.org.tr adresinden Sabiye İmamoğlu’ na mail gönderilmesi gerekmektedir.